TolhuisThuis Kerstdiner 2020
Een feestelijk kalkoen diner tot zes personen vanaf €15,- p.p!
Een diner alsof je uit bent, zo op je eigen tafel. Voor een feestelijke avond hebben wij de komende weekenden en de kerstdagen dit kalkoen diner beschikbaar om met een korte bereiding zó op tafel te zetten.
Het diner is samengesteld rond een heerlijk gebraden kalkoen en komt ook met onder andere stoofpeertjes gegaard in Merlot en vanille, pittige zoete aardappelpuree, Jus de veau en geblancheerde spruitjes. Onze chefs staan voor jou in de keuken zodat jij het alleen nog even in een pan of oven hoeft op te warmen.
Om de avond compleet te maken kun je het diner aanvullen met een van de extra gerechten of dranken. Bijvoorbeeld een lekker broodje met dukkah of carpaccio van runderlende vooraf, een fles cava, een van de bijpassende wijnen of misschien een van de lekkere desserts.
Je kunt het diner laten bezorgen (binnen Amsterdam) of het is af te halen in het centrum bij Bar Brandstof of in Noord bij de Tolhuistuin, dit is aan te geven tijdens het bestellen.
Het diner is tot twee dagen voor het afhalen of de bezorging te bestellen en wordt vers gemaakt. Hierdoor is het gehele diner tot twee dagen houdbaar in de koelkast.
De kalkoen diners zijn de komende weken van do t/m za én op 23 en 24 december te bestellen.
Bestel nu hier en eet smakelijk!
-
23-05-25Deze zomer pop-up restaurant De Vrouw met de Baard & vrienden
In Het Tuinhuis, ons verborgen pareltje in de Tuin, neemt De Vrouw met de Baard samen met vrienden deze zomer de keuken over.
-
29-04-25Werken in het groen? Kom naar de Kantoortuin
Kom jij lekker werken in de Tuin? Is het tijd voor een frisse neus? Van mei tot en met augustus openen we weer de Kantoortuin in onze prachtige stadstuin.
-
13-03-25Open call: Jouw idee in het programma bij Tolhuistuin!
Jouw idee in het programma bij Tolhuistuin? Dat kan! Je hoeft geen uitgewerkt plan te hebben, maar wel een goed idee, zin en tijd om aan de slag te gaan!
-
20-01-25Pop-up restaurant Keetje K. strijkt neer in ons tuinhuis
Pop-up restaurant Keetje K brengt winterse gezelligheid in onze tuin. Over slechts 9 dagen openen ze hun deuren!
-
30-07-24Paradijs: exclusief huisbier met Walhalla Brewing
In samenwerking met Walhalla Brewing hebben we een nieuw, eigen, exclusief bier op de kaart, precies op tijd voor zomerse dagen op het terras.
-
16-05-24THT aan Zee terras weer open voor een borrel in de zon
We kunnen weer van lange avonden op het terras in de zon genieten aan de voorkant bij THT aan Zee.
-
18-08-23Camping aan Zee
We kamperen met het restaurant bij THT aan Zee terwijl er boven een nieuwe keukenvloer komt
-
22-06-23Statiegeld naar StreetSmart
Ons statiegeld van blik gaat naar StreetSmart; Helping the Homeless
-
25-05-23Tuin za & zo open voor taco's en drankjes
Iedere zaterdag en zondag is de Tuin al om 12:00 open voor een hapje en een drankje
-
16-05-23Restaurant tegen voedselverspilling
Samen met Instock in 2023 al bijna 2000 kilo eten gered van verspilling!