LFMC maakt kunstwerk voor de Entree van Noord
Brian Elstak creëert een kunstwerk voor de Entree van Noord.
LFMC: "We zijn er als collectief bewust van dat onze roots niet (volledig) in Noord liggen, maar er lopen veel creatieve lijnen van LFMC dwars door het stadsdeel die we maar al te graag uitlichten."
"Dit zijn bijzondere mensen uit Noord of operatief in Noord waarmee we ons verbonden voelen, en initiatieven die zich actief en creatief inzetten voor het stadsdeel."
"Het is een collage van portretten, beeldmerken en situatieschetsen die samen een krachtige creatieve movement representeert, met LFMC als afzender."
Bezoek de muur
Wil je de muur gaan bekekijken maar weer je niet precies waar je moet zijn? Klik dan hier voor de locatie op Google maps.
Meer LFMC?
Ga dan nu naar https://www.lfmc.nl/ of volg LFMC op instagram via https://www.instagram.com/lfmc
- Opening galerie en creatieve ontmoetingsplek PEXPO
PEXPO is een nieuw creatief initiatief in het hart van Amsterdam-Noord i.s.m. Tolhuistuin, de Breitner Academie AHK, buurtbewoners en ondernemers in de Van der Pekbuurt.
read morekunst Expositie - Tolhuistuin als MeeMaakPodium
We zijn een meemaakpodium waar kunst, cultuur en samenlevingsvraagstukken samenkomen. De afgelopen jaren hebben we ons gepositioneerd als een dynamische plek voor co-creatie, doe jij mee?
read moreTheater Muziek kunst Talk Expositie literatuur Dans Spoken Word Empowerment Duurzaamheid emancipatie feminisme Fotografie Kunstroute