Boekpresentatie: Gaan we het hier nu al over hebben?
Wat weet jij eigenlijk over (je eigen) vruchtbaarheid?
Tijdens deze bijzondere avond staat het boek Gaan we het hier nu al over hebben? centraal, geschreven door artsen Voortplantingsgeneeskunde Odine Aandewiel en Merel van den Berg. Door middel van muziek, persoonlijke verhalen, quizvragen en inhoudelijke praatjes wordt een soms zwaar en gevoelig onderwerp op een luchtige wijze ter sprake gebracht. Van een eventuele kinderwens en de mogelijkheden die daarbij komen kijken, tot vruchtbaarheidsproblemen, ongewenste kinderloosheid en regenbooggezinnen: geen onderwerp blijft onbesproken.
Acteur en zanger Pepijn Schooneveld en artiest Juliet treden op, Sebastiaan Mastenbroek zal een inkijkje geven in het vruchtbaarheidslaboratorium en Anna Gimbrère zal de kennis van de zaal testen! Een avond vol muziek, verhalen en belangrijke kennis die iedereen eigenlijk al veel eerder zou moeten krijgen.
Beschrijving van het programma
Zaal open: 18.45 uur
Aanvang programma: 19:00 uur
Borrel: 20.00 uur
Over de programmapartner
Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum bv is een van de grootste algemene boekenuitgeverijen in het Nederlandse taalgebied. De uitgeverij is bekend van zijn non-fictie, waaronder lifestyle, eten & drinken, lichaam & geest, geschiedenis, biografieën, populaire wetenschap en journalistiek.
Locatie
-
Het Metabolisme van Verdriet: Hoe blijf je staande als om je heen de wereld voortdurend instort?
Openings programma van de reeks 'Het Metabolisme van Verdriet': Documentairemaker en journalist Sinan Can deelt zijn ervaringen en inzichten over overeind blijven te midden van uiteenlopend leed.