DIY Protestbord & LFMC XL‑button voor de Feminist March
Tijd 10:30 tot 12:30 Taal Taal speelt geen rol in dit programma Entree Gratis Met huisgenoot LFMC Locatie Info al onze programma's zijn in verband met veiligheid PIN ONLYDIY Protestbord & LFMC XL‑button voor de Feminist March
Wil je op Internationale Vrouwendag voorbereid en zichtbaar naar de Feminist March?? Kom naar het atelier van LMFC en haal een uitvergrote protestbord-button op óf maak je eigen protestbord. Uit je hoofd, op een bord, de wereld in.
Dit is het moment om je uit te spreken tegen het onrecht dat nog altijd dagelijks om ons heen plaatsvindt. Samen met LMFC creëren we statements die je niet kunt missen. Wat wil jij dat er gelezen wordt? Wat draag jij mee de straat op? Persoonlijk, politiek, hoopvol of strijdvaardig: er is ruimte voor jouw stem.
Kom langs voorafgaand aan de Feminist March: van 10:30 tot 12:30 en maak onder het genot van een koffie, thee en een snackje je eigen protestbord, of neem je een van de XL protest-buttons van LMFC mee. First come, first serve dus kom niet te laat.
LMFC is een collectief van makers dat kunst inzet om de tijdgeest te bevragen. Ieder jaar maken zij buttons voor Internationale Vrouwendag en delen deze uit. Dit jaar doen we het samen: maken, delen en daarna de straat op.
Kinderen zijn van harte welkom om mee te maken en mee te doen. Het event is gratis, zo lang de voorraad strekt. Meld je even aan via de link zodat we ons goed kunnen voorbereiden.
Over de programmapartner
LFMC is een door kunstenaars geleid productiehuis dat werkt aan het vormgeven van cultuur door middel van interdisciplinaire samenwerkingen en het versterken van unieke stemmen. LFMC realiseert zowel onafhankelijke kunstprojecten als werk in opdracht. Wij ondersteunen (onze) kunstenaars met werkruimte, middelen en begeleiding en zijn momenteel gevestigd in Amsterdam.
Locatie
Tolhuisweg 2