Tuin Sessies: Janne Schra
Deuren open om 18:00 Tijd 18:30 Entree 50,- Locatie Tuin Info al onze programma's zijn in verband met veiligheid PIN ONLYTuin Sessies: Janne Schra
Tuin Sessies is een reeks van concerten met driegangendiner de hele zomer lang. Op verschillende avonden in juli en augustus kun je komen genieten van een avond vol lekker eten en een akoestisch concert.
De concerten vinden plaats in de meest idyllische tuin van Amsterdam. Op vrijdag 24 juli zal Janne Schra schitteren bij de Tuin Sessies!
Kaarten voor de Tuin Sessies kosten € 50, exclusief drankjes. Tijdens deze avond wordt uiteraard rekening gehouden met de richtlijnen van het RIVM omtrent COVID-19.
Koop je meerdere tickets tegelijk dan gaan wij ervan uit dat jullie tot 1 huishouden behoren en naast elkaar kunnen zitten (met maximaal 4 mensen).
Bij slechte weersomstandigheden zal het concert binnen plaats vinden.
Menu
Voor - Turks brood met muhammara, miso hummus, tapenade van kalamata olijven, buffelmozzarella, salade van geroosterde biet en mierikswortel en salade van geroosterde pompoen met vegan kurkumacrème
Hoofd - Krokant op de huid gebakken confit de canard met rozemarijn, aardappelen en gekonfijte vleestomaten
Na - Grand dessert met bread & butter pudding, lambada aardbeien, brownie met gezouten karamel, bananenspekkoek, tiramisu, cannoli en witte chocolademousse
Eet je vega(n) of heb je voedselallergie? Graag tijdig mailen naar info@tht.nl
Over Janne Schra
Als Janne uitkeek over de Mississippi, op een strand met paradijsvogels zat, of langs een brug in Shanghai reed, was er altijd dat verlangen naar een nieuwe overkant. Die onrust, reizen, veranderingen en verlangens belandden in een reeks nieuwe liedjes. Liedjes over een club in Sydney, planeten en alfamannen. Over vogels en naar Parijs rijden in je eerste auto, uithuilen en uitzwaaien. Over dronken zijn in New Orleans en over andere manieren van vluchten.
De nummers liet ze in twee jaar tijd langzaam maar zeker groeien, met haar bandleden in een huisje in de Achterhoek. Ze gingen verder waar PONZO ophield, maar wilden vooral het vrije gevoel vangen dat je krijgt op een reis naar een ver oord. Maar ook de warme nostalgie, als je mijmert over een vertrouwd verleden.
Volgende Tuin Sessies
Donderdag 06/08 Someone
Zaterdag 08/08 Benjamin Herman, Joris Teepe & John Engels
Zondag 09/08 Eerie Wanda
Donderdag 13/08 Ronald Snijders Acoustic Band (verplaatst van 10/07)
Vrijdag 14/08 Robin Kester
Donderdag 20/08 Fleurine
Vrijdag 21/08 Roxeanne Hazes // Uitverkocht
Zaterdag 22/08 Arp Frique & Family (verplaatst van 11/07)
Locatie
Dit programma vindt plaats in de Tuin. Het navigatieadres van de ingang van de Tuin is Tolhuisweg 3.