It's the End of AI (As We Know It)
It's the End of AI (As We Know It)
Terwijl de heersende opvattingen AI afschilderen als onvermijdelijk en onmisbaar, daagt dit microsymposium ons uit om alternatieven te bedenken: toekomsten waarin kunstmatige intelligentie ecologisch in balans zou kunnen zijn, eigendom van de gemeenschap zou kunnen zijn, of zelfs helemaal zou kunnen worden afgewezen. Samen zullen we kleinschalige, open modellen verkennen, evenals het opkomende werk op het gebied van kunst, activisme en wetenschap dat zich verzet tegen de status quo.
Over de programmapartner
FIBER is een interdisciplinaire organisatie die ontwikkelingen op het gebied van audiovisuele kunst, digitale cultuur en elektronische muziek onder de aandacht brengt.
Locatie
-
Follow The Money: De schimmige wereld van de wereldwijde voedselhandel | Theatrale vertelling
Warming Up Festival: In deze voorstelling neemt Ties Gijzel van Follow the Money het publiek aan de hand van audio-fragmenten en beelden mee naar de schimmige wereld van de wereldwijde voedselhandel.