De Wereld van de Parade – maart
De Wereld van de Parade – maart
Iedere maand organiseren rondreizend Theaterfestival de Parade en Tolhuistuin de Wereld van de Parade in Amsterdam Noord. Een complete avond uit met twee voorstellingen van een half uur, inclusief veggie maaltijd in het knusse Tuinhuis van Tolhuistuin. Kom vanaf 18:30 binnenwandelen in de tuin voor een drankje. De eerste voorstelling start om 19:00. Als je honger hebt naar de voorstellingen, maar niet wilt mee eten, kun je jezelf voor €20,- trakteren op enkel de voorstellingen.
Een complete avond uit: twee voorstellingen + maaltijd voor € 37,50
Vrijdag 16 en zaterdag 17 februari zie je twee voorstellingen en geniet je tussendoor van een heerlijke vegetarische maaltijd, en dat alles voor €37,50. In maart staat op het menu:
Josh&Robs
JOSH&ROBS zijn twee muzikale verhalenvertellers uit Amsterdam. Acteurs, zangers, rappers, muzikanten en theatermakers. JOSH&ROBS zijn het allemaal. Ze stonden al op meerdere festivals en poppodia in Nederland en staan bekend om hun gevoel voor comedy & muzikaliteit. Hun motto is de Wakkas-Mentaliteit.
HERT | Teunie de Brouwer
Een persoonlijke voorstelling over de wondere wereld van angst. Over troosttonen en apathische stoeptegels die even de tijd nemen om naar je te luisteren. Een muzikale voorstelling naar een concept van Teunie de Brouwer, in samenwerking geschreven met Femke Arnouts, muziek van Iris bakker en geregisseerd door Xander van Vledder.
“Het liefst maak ik HERT voor mensen die zelf ook met angst leven. Wellicht voor een beetje herkenning en troost. En dat we er ook een beetje om kunnen lachen samen. Want hoe rot het ook voelt als je er zelf in zit, ik zie er ook de humor van in. Dat wij mensen, zo gecompliceerd als we zijn, het onszelf soms zo moeilijk kunnen maken.” Parool