5-jarig jubileum Geeky Dingen
Deuren open om 15:00 Tijd 15:30 Entree 2,50 Locatie Info al onze programma's zijn in verband met veiligheid PIN ONLY5-jarig jubileum Geeky Dingen
De podcast Geeky Dingen bestaat vijf jaar en dat vieren we met luisteraars! In januari 2018 verscheen de eerste aflevering, over Star Wars: The Last Jedi en sindsdien bespreken makers Thom Aalmoes en Linda Duits iedere twee weken films en series. Ze hebben het graag over kijkpositie (wat vond je?), klasse (is dit kritiek op kapitalisme?) en natuurlijk gender (is dit een feministische film?), maar één belangrijke vraag negeren ze het liefst: is dit geeky? Want wat maakt iets geeky?
Tijdens een speciale live-opname in de Tolhuistuin zoeken Thom en Linda een antwoord op die vraag, samen met luisteraars en vaste gasten. Zij schuiven aan om te vertellen wat hun meest geeky film, serie, game of boek is, en leggen uit wat er dan precies geeky aan is. Een middag voor en door geeks en podcastliefhebbers, met aansluitend borrel.