De Wereld van De Parade
De Wereld van De Parade
In maart, april en mei organiseren Tolhuistuin en De Parade De Wereld van de Parade in Amsterdam Noord. Een complete avond uit met twee voorstellingen en een vegetarisch driegangen diner in het knusse Tuinhuis van de Tolhuistuin. Het programma start iedere avond om 18:30 (inloop) en eindigt om 22:00 uur.
Nibiru
Together they create compositions in which East and West become intertwined. Sanam Tahmasebi’s singing style, which has been shaped through her education at various conservatories in Europe and her classical Iranian background, combined with Jelte Fossen’s Ud- and Sazs, provide a special mix of genres ranging from contemporary jazz to Persian classical music.
Robbie Wallin en Luan Buleshkaj met Godenzonen
In de veelzijdige voorstelling fungeert Ajax als metafoor om maatschappelijke vraagstukken bespreekbaar te maken en het gesprek gaande te houden. De jonge makers Wallin & Buleshkaj slaan een nieuwe weg in door spoken word, storytelling, muziek, comedy en theater te gebruiken in de voorstelling.
Over De Parade
De Parade/Mobile Arts is een van de huisgenoten van Tolhuistuin. De Parade/Mobile Arts produceert reizende theaterprojecten in binnen- en buitenland, waaronder reizend theaterfestival de Parade.
Op de Parade spelen zo’n 80 theater-, dans- , mime- en muziekvoorstellingen voor jong en oud in de theatertenten. Merendeel van de voorstellingen zijn speciaal voor het festival gemaakt en alleen op de Parade te zien. Iedere dag staan er verschillende voorstellingen op de planken.
Op vrijdag 17 juni trapt De Parade hun tournee af in het groen naast het Parktheater in Eindhoven. Vervolgens touren ze met theatertenten, restaurants, artiesten en bands naar het Westbroekpark in Den Haag, het Moreelsepark in Utrecht en het Martin Luther Kingpark in Amsterdam
Locatie
Dit programma vindt plaats in het Tuinhuis in de Tuin. Het navigatieadres van de ingang van de Tuin is Tolhuisweg 3.